אדריכלים ועסקים

הזירה העסקית למשרדי אדריכלים

 להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> אודות
 

דר' רפי בן דרור הוא בעל דוקטורט בתחום הפתוח הארגוני, היה מרצה באוניברסיטת חיפה, אך זה שנים רבות הוא יועץ ארגוני העובד בארץ ובחו"ל ומשלב בעבודתו את התחומים הרכים עם דגש על התחומים הפיננסיים. הייחוד בעבודתו הארגונית הוא אותו שילוב מיוחד של הסתכלות על הארגון כעסק, וכעסק פרטי שצריך להרוויח כסף! לטובת מטרה זו והמטרות הנילוות הנוספות של כל עסק יש לתעל את כל הידע הארגוני מתחומים שונים ולהתאים אותם לחברה לבעליה, עובדיה ותרבותה . רפי מטמיע שינויים בכל רמות הארגון ומתפעל את כל מה שצריך על מנת להגיע ליעד, מעורבותו אקטיבית! ונוגעת לדוגמא הן בתהליכי בחירת עובדים והכנסתם, דרך יצירת מבנה ארגוני מתאים, פיתוח מנהיגות , יצירת תהליכי עבודה, הובלה וליווי פגישות צוות, פיתוח מדיניות, התאמת והטמעת כלים מיחשוביים למעקב ונהול הכספים והעבודה ועוד ועוד...

עם השנים בעיקר בתהליך של "חבר מביא חבר" התמקדה עבודתו של רפי בשוק הבנייה עם דגש על עולם האדריכלים. כמלווה משרדי אדריכלים ומהנדסים בתהליכים ארגוניים שונים נפגש רפי עם משרדים רבים ולמד שיש צורך ביצירת זירה עבור עסקים אלה כדי שיקדמו את עצמם מבלי חשש לשמירה על דיסקרטיות וחשיפת ייתר לטוב ולרע.

בשנים האחרונות, בחן רפי משרדים שונים, יצר קשרים עם משרדים מתאימים, ליווה מיזוגים, טיפל ומטפל מידי יום ביישום תוכניות אופציות ומניות לעובדים בכירים, הובלת תהליכי הכנסת שותפים, ועזרה אקטיבית בסגירת עיסקאות שונות. חלק מהעסקאות ידועות לכלל וחלקן פחות, לא תמיד נסגרו העסקאות, אין זה תהליך קל, אך אלה שנסגרו עובדים ומתקדמים.

לעיתים מפעיל רפי צוות יועצים מצומצם ונבחר, אך עם השנים משתדל להיות מעורב אישית במרבית התהליכים שמשרדו מוביל.

לשאלות והבהרות נא צרו קשר ושאלו ו/או הסבירו.

לייבסיטי - בניית אתרים